Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Multifunkčná nabíjačka XL Leitz Complete biela

Multifunkčná nabíjačka XL Leitz Complete biela
Multifunkčná nabíjačka pre súčasné nabíjanie tabletu, chytrých telefónov a ďalších zariadení. Obsahuje 3 micro USB káble a 4 vodiace cievky po pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Výkonné USB pripojenie 2A pre nabíjanie zariadení iPad a iných tabletov. Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. Nabíja až 4 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. Obsahuje predný výsuvný stojanček pre tablety - ideálne na prezentácie. 4 vodiace cievky organizujú káble vnútri zariadenia, perfektné na použitie na pracovnom stole aj na cestách. 3 roky záruka. Možnosť postaviť tablet v pozícii na výšku aj na šírku, a to aj keď je v ochrannom.

Kód tovaru: 702-10659 (ES628901)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 82,50
€ 99,00 s DPH
Počet: ks
Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S čierna

S nabíjačkou 3 v 1 na iPhone 5/5S, iPod Touch, iPod Nano. Už nikdy nebudete mať vybitú batériu. Externá nabíjačka batérií, stolná dokovacia stanica a bezdrôtová nabíjačka. Skompletizujte si svoj iPhone! VlastnostiRýchle nabíjanie vďaka funkcii priameho pripojenia do zásuvky. MFI certifikácia. Pripojenie pomocou konektora Lightning. Certifikované značkou Apple . Kompaktný, prenosný a ergonomický dizajn. Dokovacia stanica s vlastnou batériou. Okamžitý zdroj energie na cestách. Vrátane USB kábla (40 cm).
Kód: 702-10286
MJ: Ks

€ 70,00
€ 84,00 s DPH

Počet: ks

Pevné púzdro Leitz Complete Classic Pro s klávesnicou pre Nový iPad/iPad 2 čiern

Ochráňte svoj Nový iPad/iPad 2 vďaka puzdru v imitácii kože a s vyberateľnou klávesnicou pre pohodlné písanie ako na laptope. Vlastnosti: Štýlový dizajn, syntetická koža na vonkajšej aj vnútornej strane. Elegantná a úplná ochrana pre váš iPad vďaka rozkladaciemu puzdru uzatvárateľnému na magnety. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Vyberateľná klávesnica s reálnou hmatovou odozvou na písanie ako na laptope. Bezdrôtové pripojenie klávesnice k iPadu cez Bluetooth technológiu. Postavenie tabletu na šírku.
Kód: 702-10710
MJ: Ks

€ 112,38
€ 134,86 s DPH

Počet: ks

Otočný stojanček Leitz Complete WOW pre iPad/tablet PC biely

Perfektný doplnok pre váš tablet na prezentácie a videohovory, na zdieľanie informácií tvárou v tvár. Skompletizujte si svoj tablet! Vlastnosti: Gumové prvky zaisťujú protišmykové vlastnosti. Odkladná plocha aj na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety. Ergonomický stojanček na tablet s ideálnym uhlom na písanie (15°). Použiteľný aj ako stojanček na pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°). Základňa otočná o 360° pre perfektné zdieľanie informácií s okolím.Kompaktné rozmery. Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku.
Kód: 702-10198
MJ: Ks

€ 22,88
€ 27,46 s DPH

Počet: ks

Profesionálny Bluetooth stereo reproduktor Leitz Complete čierny

Počúvajte kryštalicky čistý zvuk cez Bluetooth stereofónny reproduktor z akéhokoľvek zariadenia podporujúceho Bluetooth technológiu. Vlastnosti: Vďaka bezdrôtovej Bluetooth technológii umožňuje jednoduché spárovanie s ostatnými zariadeniami podporujúcimi Bluetooth. Krištáľovo čistý zvuk z plnohodnotných stereofónnych reproduktorov, Down Firing subwoofer a pasívny žiarič eliminujú vnútorné vibrácie reproduktora, ktorý vďaka tomu podáva čisté a výrazné basy. Ovládanie hlasitosti na vrchnej strane. Napájané sieťovým adaptérom. Nastaviteľné basy a výšky na zadnej strane. Štýlové stolné vyhotovenie s lesklou povrchovou úpravou.
Kód: 602-10287
MJ: Ks

€ 208,75
€ 250,50 s DPH

Počet: ks

Duo nabíjačka Leitz Complete čierna

Univerzálna duonabíjačka pre súčasné nabíjanie 2 chytrých telefónov alebo 1 tabletu. Obsahuje 2 vodiace cievky pre pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. 3 roky záruka. Nabíja až 2 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. 2 vodiace cievky organizujú káble vnútri nabíjačky, perfektné na použitie na stole aj na cestách.
Kód: 702-10633
MJ: Ks

€ 48,63
€ 58,36 s DPH

Počet: ks

Kryt so stojanom pre Samsung S4 čierny

Dodajte svojmu telefónu ležérny štýl a zároveň ho ochráňte. Kryt zadnej strany obsahuje vstavaný stojan s ideálnou polohou na čítanie obrazovky. Skompletizujte si svoj Samsung Galaxy S4! Vlastnosti: Ochrana zadnej strany prístroja Samsung Galaxy S4 pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Integrovaný stojan s ideálnou polohou na čítanie (62°). Osobitý dizajn Leitz vo vysokolesklej bielej alebo matnej čiernej s výraznými zelenými elementmi. Konce stojančeka pogumované pre stabilné státie. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný.
Kód: 602-10812
MJ: Ks

€ 19,88
€ 23,86 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt so stojanom 180° Leitz Complete pre iPad Air biely

Prepracovaný kryt pre iPad Air pre pevnú ochranu jeho zadnej časti, s možnosťou pripojenia vymeniteľných predných krytov na ochranu celého tabletu aj vášho súkromia. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie, Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami, Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Je možné kombinovať s Pevnou prednou doskou Leitz Complete (6501) alebo Privátnym horizontálnom filtrom (6502) .
Kód: 702-10376
MJ: Ks

€ 30,25
€ 36,30 s DPH

Počet: ks

Multifunkčná nabíjačka Leitz Complete pre mobilné zariadenie čierna

Unikátna multifunkčná nabíjačka pre mobilné zariadenia, ktorá slúži zároveň ako stojan. Možnosť používania prístrojov aj počas nabíjania. Skompletujte si svoje mobilné zariadenia! Nabíja až 4 mobilné zariadenia naraz prostredníctvom USB pripojenia Je možné nabiť iPhone, iPod, iPad či iný PC tablet Poskytuje ideálny uhol pre písanie alebo čítanie na obrazovke Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku Dodávané s 3 extra krátkymi káblami: certifikovaný kábel pre Apple iPad, kábel Micro USB a Mini USB Vodiace cievky vo vnútri pre zabránenie neporiadku v kábloch 3 roky záruka
Kód: 702-10220
MJ: Ks

€ 108,23
€ 129,88 s DPH

Počet: ks